Müşteri Hizmetleri Gümüş 34

Gizlilik ve Güvenlik


Firmamız tüm gizlilik haklarınıza uymayı taahüt eder. Sipariş verirken ya da üye olurken verdiğiniz kişisel bilgiler farklı amaçlar için kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Site içerisinde üyelik bilgilerinizin korunması ve kredi kartı işlemi sırasında bankalarla olan haberleşme sırasında güvenlik SSL ile sağlanmaktadır. SLL (Secure Socket Layers) 128 bit standartında gerçekleşmektedir.

SSL sertifikasyonu ve kredi kartı güvenlik sistemi ile verileriniz güvenli bir şekilde şifrelenerek kullanılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz tarafımızda kayıtlı tutulmaz doğrudan banka sunucusuna gönderilir.


Garanti Şartları


www.gumus34.com sitesi üzerinden satın almış olduğunuz tüm ürünler kalite kontrol yapıldıktan sonra size gönderilmekte olup üretici firmalar ve bizim garantimiz altındadır. Ürünlerin garanti süresi aksi belirtilmediği sürece 2 yıldır. Sipariş tarihinizden itibaren 2 yıl boyunca ürünlerinizin bakımını firmamızda ücretsiz yaptırabilirsiniz. Bakım gönderimlerinden doğan kargo ücretleri müşterilere ait olup ürünün kullanımından ya da üçüncü şahıslarca yapılan müdehalelerden kaynaklı bakımı ya da tamiri mümkün olmayan hasarlarda sorumluluk kabul edilmemektedir.

Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için ürün pakedinin teslimatı esnasında aldığınız takıları mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar tesbit edildiğinde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


İade, Değişim ve İptal Şartları


Ürün iade ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği yapılacak uygulamalar esastır. Müşterilerimizin bu haklarını kullanabilmeleri için siparişi teslima aldıkları andan itibaren 7 gün içerisinde bize bildirimde bulunmaları gerekmektedir. Tüketici'nin yapmış olduğu özel talepleri uyarınca üretilen ya da üzerinde değişiklik ve ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz. Bu nedenle, tüketici’nin sipariş sırasında seçeceği parmak ölçüsüne göre ayarlanacağı için yüzükler, tüketici'nin istekleri doğrultusunda üzerine ya da içine yazı yazılan isim kolye gibi ürünler cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamında yer alır. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuş ya da 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Ürünün iade şartları ve satış sözleşmesine uygun şekilde, size gönderilen tüm ürün yanındaki materyaller ile tarafımıza ulaştırılması akabinde 7 iş günü içinde, ödeme tutarınız banka hesabınıza iade edilecektir. Kredi kartına iade talebi bulunması halinde, alıcıya nakit iadesi yapılması mümkün olmayıp alışveriş yaptığı karta iade talimatı verilecektir. Kredi kartı iadeleri bankaların mevcut iade prosedürleri çerçevesinde yapılmakta olup iade süreçleri 7-10 iş günü sürebilmektedir. Debit kart diye isimlendirilen atm kartları ile yapılan kredi kartlı alışverişlerde ise bazı bankalarda doğrudan karta iade yapılamamaktadır. Bu gibi durumlarda alıcıların kartın bağlı olduğu banka hesap bilgilerini bize iletmeleri gerekebilmektedir. İptal işlemi kredi kartlı ödemelerde ürün çıkmadan gün içerisinde bildirilirse aynı gün iade mümkün olabilmektedir.

Teslimat Şartları


Sitemizde kargo ve İstanbul içi motorlu kurye olarak iki türlü teslimat seçeneği bulunmaktadır.

Kargo ile tüm Türkiye'ye gönderim yapılabilmektedir. Kargo ücreti 50 TL üzeri tutarlı siparişlerde ücretsiz olup daha düşük tutarlı siparişlerde sabit 5 TL' dir.

Aynı gün kargo olarak fotoğrafın yanında işarete sahip ürünleri hafta içi öğleden öncesipariş verirseniz aynı gün kargoya verilebilir.

Eğer siparişinizi aynı gün teslim almak istiyorsanız şartlar aşağıdaki gibidir.

- Sipariş edilen ürünler aynı gün kargo olarak işaretli olması gerekir.

- Alıcı adresi İstanbul içinde olmalı ve ödeme sayfasında kurye teslimatı seçeneği seçilmelidir. (semte göre ek ücreti vardır.)

- Siparişin gün içinde yetişmesi için öğleden önce verilmiş olmalıdır.

Temin süresi 2 gün ve üzeri olan ürünler sadece kargo ile gönderilebilir olup temin sürelerine ek olarak bulunduğunuz şehre göre değişecek teslimat süreleri bulunmaktadır.

Sipariş Takibi : Sipariş sonrası sizin için oluşturulan sipariş numaranız ile sitemizden siparişinizin durumunu öğrenebilir kargoya verildiğinde kargo takip bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Teslimat ve siparişlerinizle ilgili her konuda müşteri hizmetlerimize danışmaktan çekinmeyiniz.